Jak zrobić zdjęcie rozmowy na Messengerze

Zrobienie zdjęcia rozmowy na Messengerze może być nieco nietypowe, ale w rzeczywistości jest całkiem proste. Musisz otworzyć aplikację, znaleźć swój kontakt i wybrać zdjęcie lub wideo, które jest najbardziej odpowiednie dla danej rozmowy. Można to zrobić zarówno w aplikacji, jak i w przeglądarce.

Aplikacja Facebook Messenger może pochwalić się kilkoma funkcjami, które mogą urozmaicić rozmowę wypełnioną zdjęciami. Oprócz udostępniania zdjęć i filmów, można również wysyłać doodle, a nawet dodać tekst do obrazu. Możesz nawet przełączać się między przednią i tylną kamerą.

Aplikacja Facebook Messenger ma również wbudowaną funkcję aparatu, za pomocą której można zrobić zdjęcie rozmowy na Messengerze. Funkcja ta jest dostępna zarówno w wersji na iOS, jak i na Androida. Można jej nawet użyć do nagrania krótkiego filmu, który można udostępnić na Facebooku. Aby zrobić zdjęcie rozmowy na Facebooku, musisz upewnić się, że masz odpowiednie ustawienia czasu i daty.

Najważniejszą częścią procesu udostępniania zdjęcia jest wybór odpowiedniego kontaktu, z którym można je udostępnić. Najpopularniejszym sposobem wyboru kontaktu jest wybranie go po nazwie w komunikatorze. To samo można zrobić na Androidzie, choć może trzeba będzie nieco bardziej poszperać, aby znaleźć właściwy kontakt.

Jeśli nie jesteś pewien, co wybrać, aplikacja Facebook Messenger ma małą pomoc. Zakładka na ekranie głównym wyświetla wszystkie rozmowy, które przeprowadziłeś z danym kontaktem. Kliknięcie na kontakt otworzy wątek rozmowy, który jest świetnym miejscem do rozpoczęcia. Możesz również kliknąć na ikonę zdjęcia, aby zobaczyć więcej zdjęć z rozmowy. Może nie jest to najbardziej eleganckie rozwiązanie, ale wciąż jest to sposób na uratowanie dnia. Możesz również wybrać opcję zapisania zdjęcia lub wideo w aplikacji mobilnej Facebooka lub Messengera, co pozwoli Ci później podzielić się treścią z innymi.

Aplikacja Facebook Messenger ma również kamerę zasilaną emoji, która może nagrać do 15 sekund wideo. Podobnie jak w przypadku aparatu, nagranie można usunąć, przeciągając palec z migawki. Aplikacja może się też pochwalić filtrem wideo, który dodaje fajny akcent do przeciętnego zdjęcia. Nowe filtry można obejrzeć w podglądzie na żywo, aby sprawdzić, czy będą odpowiednie dla danego zdjęcia.

Aplikacja Facebook Messenger ma także imponujące menu główne, w którym wyświetlane są najnowsze pliki multimedialne. Nie ma ich wiele, ale możesz zorientować się, co jest w środku, przeglądając zdjęcia i filmy, które udostępniłeś. Możesz również zobaczyć ciekawostkę o kontakcie, jeśli klikniesz na zakładkę Kontakty. Przyjazny dla Facebooka emoji może być użyty do wskazania, że jesteś w kontakcie z daną osobą, a przeglądarka zdjęć z obsługą emoji pozwala oglądać obrazy w trybie pełnoekranowym.

Aplikacja Facebook Messenger posiada również naklejki zasilane emoji, które uzupełniają Twoje zdjęcia. Aplikacja będzie sugerować odpowiednie naklejki na podstawie profili swoich kontaktów. Możesz także użyć aplikacji do zrobienia bazgrołów, co jest miłym sposobem na dodanie osobowości do wiadomości tekstowych.

Podobne tematy